Quadro

HNH OTOMASYONA HOŞ GELDİNİZ:

HNH OTOMASYON olarak iş hayatındaki on yılı aşkın süredir kazandığımız deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Amacımız Yüksek mühendislik, imalat ve pazarlama alanlarındaki birikimlerimizi birleştirerek müşteri odaklı çözümler üretmek; gerek ulusal, gerekse uluslar arası pazarlarda aranılan bir firma olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için; yeniliklere açık, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çözüm odaklı çalışan, şeffaf, güvenilir, takım ruhu taşıyan ekipler ve stratejiler geliştirdik. Teknolojiyi kullanan, uygulayan ve üreten bir firma olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Kalite Ahlakı
“Kazanmak için yaşa !” felsefesini temel alan kalite ahlakımızla, pazar ve rekabet şartları zorlasa bile kaliteden ödün vermemeyi,işimizi en iyi şekilde yapmayı ön planda tutuyoruz.

Akla ve Bilgiye Dayalı Uzmanlık
Faaliyetlerimizi, mantıklı ve bilgiye dayanan yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz. Her alanda verimli çalışmayı, yani en yüksek faydayı en uygun bedelden karşılamayı esas alıyor, ancak tasarrufu amaçlarken kalite ahlakından asla ödün vermiyoruz.

Sonuç Odaklı Düşünme
Bizim için öncelik; projemiz, müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyi sonucu elde etmektir.

Yeniliklere Dayanan Değişim Felsefesi
Değişebilme potansiyeline sahip olmak için; daima yeni oluşumlar, yeni görüşler, yeni düşünceler, yeni yöntemler ve yeni uygulamalara açık bir yaklaşım sergiliyoruz.

İnsana, Çevreye ve Enerji Kaynaklarına Saygı
Yatırımlarımızda üretime katkı yaratan, istihdam olanağı sunan,enerji arzındaki sürekliliği sağlayan; doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projeler üretmeyi hedefliyoruz. Doğal kaynakların ve kültürel değerlerimizin geleceğe aktarılması için sorumlu hareket ediyoruz. Yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları ile yeni teknolojilere büyük önem veriyoruz.

Kalıcılık ve süreklilik
Enerji sektörü, kaynakların iyi yönetilebilmesi ve sürekli bir enerji arzı için kamusal sorumluluk ve kalıcı yatırımlar gerektirir. Bu bilinçle, tüm yatırımlarımızda ileriye bakarak geleceğe dönük tasarımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.